Jak w prosty sposób oznaczyć produkt na Walentynki?

Wielkimi krokami zbliża się 14 lutego. To dzień, w którym corocznie obchodzone są Walentynki czyli potocznie święto miłości. Jest to też czas ogromu tematycznych gadżetów na rynku, na których można świetnie zarobić.

Czytaj dalej
Aktualności
209 odsłony

Karnawał - historia i inspiracje

Minął grudzień czyli czas, który większość spędza na przygotowywaniu się do Świąt Bożego Narodzenia, a jego końcówkę spędza hucznie lub spokojnie (w zależności od preferencji) wchodząc w Nowy Rok. W jego pierwszym miesiącu zaczyna się Karnawał.

Czytaj dalej
Aktualności
799 odsłony

Zdrowe alternatywy w słodkich wypiekach

Wiele z nas uwielbia słodycze. Niestety, często z mniejszym entuzjazmem zerka na nie waga gdy już je zjemy lub po prostu nasz organizm. Czasem warto ograniczyć nieco słodkości po prostu dla zdrowia lub skorzystać z alternatyw przy ich tworzeniu.

Czytaj dalej
Aktualności
1211 odsłony

Jak zadbać o świąteczne wypieki

Święta tuż tuż. Wiele osób z nas w tym czasie odwiedza bliskich i krewnych. Wiąże się to niejednokrotnie z tym, że trzeba w bezpieczny sposób przetransportować wypieki. Jak najlepiej zabezpieczyć je przed szkodliwymi warunkami w podróży?

Czytaj dalej
Porady
1947 odsłony

Kartony EKO – dlaczego są takie modne?

Jeszcze jakiś czas temu kartony eko kojarzone były ze z najzwyklejszymi kartonami do pakowania. Obecnie jednak stały się modną alternatywą dla kolorowych opakowań. Jakie mogą być tego przyczyny?

Czytaj dalej
Porady
1464 odsłony

Historia czekolady

Dzięki swoim właściwościom czekolada gości w sercach wielu ludzi na świecie i to już od wielu lat. Ale czy wiesz ile lat ma czekolada, skąd pochodzi oraz kiedy zaczęła występować w takiej formie jaką znamy dzisiaj?

Czytaj dalej
Porady
1345 odsłony

Rogale świętomarcińskie - najsłynniejszy poznański wypiek

11 listopada to w historii Polski święto niezmiernie ważne. Ponad 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość. Jednocześnie w naszym kraju Katolicy obchodzą Dzień Świętego Marcina, co zaowocowało powstaniem w Poznaniu specjalnego przysmaku.

Czytaj dalej
Ciekawostki
1835 odsłony

Smaczny i stabilny krem do dekoracji

Dużymi krokami zbliżają się pierwsze naprawdę ciepłe dni. To właśnie w takie dni chętnie organizujemy przyjęcia. Niestety jest to też najtrudniejszy okres dla naszych deserów oraz tortów dekorowanych kremami, które bardzo słabo znoszą wysokie temperatury. Ale czy istnieje krem, który będzie zarówno smaczny, stabilny oraz wytrzymały na wysokie letnie temperatury? 

Czytaj dalej
Przepisy
Anna Kaczor
8051 odsłony

Jak wykonać torty piętrowe za pomocą podkładów i wsporników

Aby stworzyć trwałe torty piętrowe niezbędne jest wykorzystanie podkładek i wsporników. Z ich pomocą konstrukcja będzie wytrzymalsza, a ponadto łatwiej będzie ją wykonać. Jak właściwie ich używać, żeby spełniły swoje wszystkie funkcje?

Czytaj dalej
Aktualności
Aleksander Ratajczak
5952 odsłony

Jak udekorować tort

Aby wypieki były pięknie udekorowane wcale nie potrzeba nadzwyczajnych zdolności. Jeśli nie po drodze Ci z ręcznym zdobieniem możesz wspomóc się gotowymi produktami. To nie tylko bardzo efektowne, ale często i bardzo tanie. Dzięki mnogości sposobów, w jaki można ustroić wypieki, można to zrobić nawet z minimalnym budżetem.

Czytaj dalej
Porady
Aleksander Ratajczak
528 odsłony
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuje lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.