Kartoniki do kart rabatowych

Rabaty to coś co uwielbiamy wszyscy. Trudno się dziwić – dzięki nim płacimy niższą cenę za produkt lub otrzymujemy kolejny w gratisie. Mogą przybierać różne formy. Czasem dostajemy je razu po spełnieniu odpowiednich wymagań, innym razem musimy zbierać np. pieczątki lub naklejki na odpowiedniej karcie. Daje nam to uprawnienia do odbioru nagrody za wytrwałość i lojalność wobec sprzedawcy.

Pudełka na karty rabatowe to proste i tanie rozwiązanie na ich przechowywanie

Karty rabatowe są w powszechnym użytku. Bardzo często można otrzymać je na stacjach benzynowych lub w sklepach spożywczych. Zazwyczaj są również dołączane do zamówień ze sklepów internetowych. Warto pamiętać, że ich estetyka ma duży wpływ na postrzeganie nas przez klientów. Dlatego warto takie kartoniki przechowywać w specjalnych pudełeczkach. Dzięki temu nie zaginają się, nie brudzą i nie są narażone na wyblakniecie poprzez promieniowanie słoneczne. Ich dobry stan i estetyka wykonania sprawi, że zostaniemy lepiej zapamiętani i będziemy się pozytywnie kojarzyć. Jeśli nie masz pomysłu na grafikę na takiej karcie lub nie wiesz gdzie ją wykonać zapraszamy do kontaktu z nami.

Pudełko na wizytówki i karty rabatowe 9,4 x 5,5 x 3,5 cm
  • Wyprzedaż!
Pudełko na wizytówki i karty rabatowe z okienkiem. Pudełko w kolorze białym. Wykonane z kartonu 300/350 g/m2. Wymiary wewnętrzne pudełka to 9,4 x 5,5 x 3,5 cm. Bez problemu mieści się w nim 100 sztuk wizytówek lub 40 kart płatniczych czy rabatowych. Sprzedawane w paczkach po 100szt
Pokazywanie 1-1 of 1 produkt(ów)
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuje lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.