Nasze poprzednie realizacje to minimum:

- Etykiety samoprzylepne,

- Etykiety bez kleju,

- Etykiety gastronomiczne do mrożenia i odpieku,

- Zdjęcia,

- Ulotki,

- Katalogi,

- Plakaty.

Możemy również wykonać cięcie produktów

Posiadamy profesjonalne maszyny do sztancowania i cięcia papieru dlatego możemy kompleksowo zrealizować Twoje zamówienie.

Jak wygląda u nas druk cyfrowy

Oferujemy usługi druku cyfrowego na maszynach Konica Minolta do szerokości 330 mm. Druk cyfrowy wykonywany jest za pomocą elektrofotograficznej maszyny drukarskiej poprzez przeniesienie grafiki z pliku komputerowego na papier. Jest to metoda tania i pozwalająca na wydrukowanie małych nakładów bez większych kosztów przygotowawczych. W naszym magazynie posiadamy stały zapas papierów offsetowych, samoprzylepnych o różnych właściwościach kleju w zależności od zastosowania np. do mrożonek lub z mocnym klejem, kartonów i różnych kred. Dzięki temu bardzo szybko i na bieżąco, jesteśmy w stanie realizować zlecenia dla naszych klientów.

Oferujemy drukowanie etykiet na mistrzowskim poziomie

Drukujemy etykiety samoprzylepne do naklejania na opakowania takich produktów, jak chleb, ciastka czy wafle do lodów. Etykiety mogą być naklejane na słoik, karton i przeróżne tworzywa sztuczne. Żadnym problemem nie jest dla nas wykonanie etykiet zalaminowanych folią, które są bardziej odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne. Takie rozwiązanie wykorzystują na swoich produktach producenci na przykład rur, rynien i zaworów do wody. 

W standardowej ofercie mamy również druki przeznaczone do głębokiego mrożenia. Są odporne na środowisko związane z przechowywaniem w ujemnych temperaturach. Naszymi odbiorcami są najczęściej producenci przetworów rybnych i mrożonek

Skontaktuj się z nami

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.