Sztancowanie pozwala na uzyskanie przeróżnych kształtów. Tworzyliśmy już między innymi:

- Zawieszki,

- Etykiety,

- Pudełka,

- Opakowania,

- Kartki z życzeniami,

- Pocztówki o różnych krawędziach,

- Katalogi.

Proponujemy również bigowanie przydatne np. przy teczkach

Bigowanie inaczej zwane rowkowaniem, polega na zaginaniu w odpowiedni sposób materiału. Przydaje się przy produktach, które mają się składać. Należą do nich np. katalogi lub kartki z życzeniami. Jesteśmy w stanie stworzyć produkt w dowolnym kształcie z kartonu, folii i niektórych tworzyw sztucznych. Proponujemy również usługi kompleksowe łącznie z drukiem cyfrowym lub offsetowym.

Sztancowanie pozwala uzyskać produkty o nieregularnych kształtach

Dzięki sztancowaniu zwanym również wykrawaniem, można uzyskać produkty o nieregularnych kształtach. Do standardowych cięć polecamy wykorzystanie gilotyny. Wykrawanie to usługa przydatna zwłaszcza przy uzyskiwaniu unikatowych zawieszek, etykiet, biletów czy pudełek. Sztancowanie wykorzystywane jest również do rowkowania - wygniatania linii ułatwiających składanie choćby teczki lub do wycięcia otworu do cenówek.

Wykrawamy w nakładach nawet 1-sztukowych!

Sztancujemy i wykrawamy kartony z tektury falistej (Fala B i mikrofala). Pudełka wykonujemy zazwyczaj z kartonu od gramatury 230-350 g, jednak bez problemu  możemy pracować na innych masach. Istnieje również możliwość wyboru koloru papieru. Dotychczas wykonywaliśmy już zawieszki serwisowe do samochodów, etykiety do ubrań i bielizny. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości zamówionego towaru, realizacje wykonujemy już od 1 sztuki. Największym atutem jest nieograniczone pole robocze – jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. 

Skontaktuj się z nami

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.