Pudełka na wizytówki

Wizytówki są zazwyczaj małymi kartonikami z umieszczonymi na nich danymi związanymi z nami, naszą firmą lub profesją. Pomimo cyfryzacji i możliwości zapisywania danych w urządzeniach elektronicznych dalej są popularną metodą pozostawiania do siebie kontaktu. Dzięki formie fizycznej występuje mniejsze ryzyko, że gdzieś zaginą. Ich plusem jest również możliwość personalizacji i sprawienia, aby były charakterystyczne i trudne do zapomnienia.

Opakowania na wizytówki sprawią, że będą one zawsze wyglądać estetycznie

Poprzez materiał z którego są zrobione, wizytówki podatne są na uszkodzenia. Raczej nie zrobisz dobrego wrażenia dając potencjalnemu Klientowi pomięty świstek z zagniecionymi rogami. Rozwiązaniem tego problemu są odpowiednie kartoniki na wizytówki. Przechowywane w taki sposób zawsze będą wyglądać perfekcyjnie. Możemy również zaoferować wykonanie wizytówek od ich zaprojektowania aż po druk.

Pudełko na wizytówki i karty rabatowe 9,4 x 5,5 x 3,5 cm
  • Wyprzedaż!
Pudełko na wizytówki i karty rabatowe z okienkiem. Pudełko w kolorze białym. Wykonane z kartonu 300/350 g/m2. Wymiary wewnętrzne pudełka to 9,4 x 5,5 x 3,5 cm. Bez problemu mieści się w nim 100 sztuk wizytówek lub 40 kart płatniczych czy rabatowych. Sprzedawane w paczkach po 100szt
Pokazywanie 1-1 of 1 produkt(ów)

Pudełka do wizytówek i kart rabatowych dostępne w rozmiarze

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuje lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.