Etykiety do mrożenia

Nalepki do mrożenia to samoprzylepne etykiety na mrożonki i produkty przechowywane w ujemnych temperaturach. Jest to środowisko o niestandardowych czynnikach zewnętrznych, dlatego takie naklejki musza być bardzo wytrzymałe, a ich klej mocny. Są również narażone na kontakt z wilgocią, dlatego musza być na nią odporne.

Etykiety na mrożonki są tanie i uniwersalne

Etykiety te dostosowane są do oznaczanie produktów poddawanych procesom głębokiego mrożenia. Nie tracą swoich kolorów oraz nie odpadają przebywając w warunkach chłodniczych nawet przez wiele miesięcy. Nadają się idealnie do przyklejenia nie tylko na płaską, ale i giętką powierzchnię. Nasi Klienci wykorzystują je przede wszystkim do produktów spożywczych takich jak lody, ryby i pieczywo mrożone. W ofercie posiadamy również etykiety, które są trwałe w środowisku o wysokiej temperaturze.

Projektowanie - etykiety, ulotki, wizytówki itd.
Produkt na zamówienie
Przygotujemy dla Ciebie projekty gadżetów reklamowych takie jak: Etykiety, Ulotki, Wizytówki, Grawer na pudełku i wiele więcej. Cena uwzględnia przygotowanie projektu gadżetu + 2 poprawki wizualne* + przygotowanie do druku. *W celu wykonania kolejnych poprawek należy wykupić ponownie pakiet projektowania 

Etykiety do mrożenia pozwalają na oznaczanie produktów, które są poddawane procesom głębokiego mrożenia. Etykiety te nie tracą kolorów i nie odpadają, dając gwarancję wielomiesięcznego przechowywania produktów w warunkach chłodniczych. Papiery i farby wykorzystywane przy produkcji naszych etykiet spełniają wszystkie niezbędne wymagania. Przeprowadzamy również badania naszych etykiet w odpowiednich instytucjach państwowych w celu sprawdzenia ich pod kątem właściwości fizykochemicznych. Zapewniamy również obsługę prawną etykiet, czyli gwarantujemy, że znajdą się na nich wszystkie niezbędne, wymagane przez prawo informacje.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.