Worki do szprycowania

W cukiernictwie szprycowanie to proces dzięki, któremu można umieścić masę wewnątrz produktu lub na nim w kontrolowany sposób. Pierwszy sposób tyczy się takich słodkości, jak choćby pączki. To dzięki niemu możemy delektować się ulubionym nadzieniem. Druga metoda może się tyczyć tak naprawdę wszystkich wyrobów w zależności od fantazji dekoratora. Dodaje nie tylko walory smakowe, ale i estetyczne. Za pomocą szprycy można również wypełniać masą foremki lub tworzyć ciasteczka i bezy. Warto pamiętać, aby gotowe słodkości umieszczać w dedykowanych im opakowaniach.

Worki do szprycowania pomogą w dekorowaniu wielu rodzajów wypieków

Taki rękaw do szprycowania nada się zarówno do strojenia większych wyrobów cukierniczych takich jak torty i ciasta, ale również mniejszych jak muffiny i makaroniki. Dzięki specyfice budowy bardzo łatwo się z nich korzysta. Wewnątrz są idealnie gładkie przez co masa bezproblemowo się z nich wydostaje, a z zewnątrz szorstkie co ułatwia ich trzymanie. Nie ślizgają się, co pomaga w precyzyjnym zdobieniu.

Worki do szprycowania
Obecnie brak na stanie
Akcesoria dekoracyjne

Worki do szprycowania jednorazowe niebieskie

SZPRYC_N
1,60 zł
Profesjonalne worki do szprycowania, wykonane tak, aby nie ślizgały się w rękawiczkach. Posiadają chropowatą powierzchnię z zewnątrz, natomiast w środku są bardzo śliskie, dzięki czemu można szybko i płynnie wykonywać dekoracje cukiernicze.
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.