Worki do szprycowania

W cukiernictwie szprycowanie to proces dzięki, któremu można umieścić masę wewnątrz produktu lub na nim w kontrolowany sposób. Pierwszy sposób tyczy się takich słodkości, jak choćby pączki. To dzięki niemu możemy delektować się ulubionym nadzieniem. Druga metoda może się tyczyć tak naprawdę wszystkich wyrobów w zależności od fantazji dekoratora. Dodaje nie tylko walory smakowe, ale i estetyczne. Za pomocą szprycy można również wypełniać masą foremki lub tworzyć ciasteczka i bezy. Warto pamiętać, aby gotowe słodkości umieszczać w dedykowanych im opakowaniach.

Worki do szprycowania pomogą w dekorowaniu wielu rodzajów wypieków

Taki rękaw do szprycowania nada się zarówno do strojenia większych wyrobów cukierniczych takich jak torty i ciasta, ale również mniejszych jak muffiny i makaroniki. Dzięki specyfice budowy bardzo łatwo się z nich korzysta. Wewnątrz są idealnie gładkie przez co masa bezproblemowo się z nich wydostaje, a z zewnątrz szorstkie co ułatwia ich trzymanie. Nie ślizgają się, co pomaga w precyzyjnym zdobieniu.

Akcesoria dekoracyjne

Worki do szprycowania jednorazowe niebieskie

SZPRYC_N
1,60 zł
Profesjonalne worki do szprycowania, wykonane tak, aby nie ślizgały się w rękawiczkach. Posiadają chropowatą powierzchnię z zewnątrz, natomiast w środku są bardzo śliskie, dzięki czemu można szybko i płynnie wykonywać dekoracje cukiernicze.
Łopatka plastikowa do ciasta, tortu 2 szt.
Obecnie brak na stanie
Akcesoria dekoracyjne

Łopatka plastikowa do ciasta, tortu

Łopatka PP
9,84 zł
Łopatka plastikowa (PP), charakteryzująca się dobrą przeźroczystością i trwałością. Wymiary: część do nakładania 15 cm długości i 7 cm szerokości w najszerszym miejscu. Cała łopatka 26,5 cm.
Pokazywanie 1-3 of 3 produkt(ów)
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.