Druk offsetowy jest idealny do dużych nakładów. Wykonywaliśmy już:

- Książki,

- Katalogi,

- Czasopisma,

- Etykiety,

- Broszury,

- Kalendarze,

- Wizytówki,

- Ulotki,

- Teczki,

- Kartoniki na produkty,

- I inne

Offset można łączyć z innymi technikami introligatorskimi.

Druk na opakowaniach kartonowych pozwala nam realizować takie zamówienia, jak wydruk grafiki na przeróżnych kartonach dedykowanych, takich jak te na torty, wypieki cukiernicze, skarpetki, sushi i wiele innych. Druk na kartonach jest bardzo popularny, jednak często dość skomplikowany – my wyspecjalizowaliśmy się na tyle, że niestraszne nam żadne realizacje. Jesteśmy w stanie wykonać mały nadruk logo, jak i zapełnić całą powierzchnię kartonu dzięki czemu nasi Klienci otrzymują dowolny kolor opakowania. Jesteśmy również producentem kartonów, dlatego możemy stworzyć dla naszych Klientów ich wymarzone produkty od podstaw. 

Jak wygląda u nas drukowanie offsetowe

Proponujemy druk offsetowy wykonany przez nas na maszynie Heidelberg. Jest to przemysłowa odmiana druku cyfrowego polegająca na przenoszeniu tekstu lub obrazu za pomocą naświetlonej płyty z wzorem. Charakteryzuje się on doskonałym odwzorowaniem kolorów i niską ceną przy dużych nakładach. Drukujemy na kartonach do 400 g/m, papierach offsetowych, samoprzylepnych o różnych właściwościach kleju (np. do mrożenia z mocnym klejem), papierze kredowym czy samokopiującym.

Idealny wybór do druku etykiet i papeterii firmowej

Na papierach offsetowych drukujemy instrukcję obsługi lub etykiety informacyjne wkładane przed foliowaniem produktu oraz specjalne etykiety do odpieku – małe, białe karteczki, które piecze się razem z chlebem. Wykonujemy druk również na papierach samokopiujących. Są to często druki WZ z logo i produktami firmy, książki lub dokumenty firmowe. Ponadto katalogi, broszurki, kalendarze, teczki ofertowe, instrukcje obsługi z wieloma łamami (możliwościami i ilością zgięć), ulotki, wizytówki.

Skontaktuj się z nami

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.