Kartony do makaroników

Makaroniki to słodkie ciastka wywodzące się z Francji i Włoch. Zdobyły popularność nie tylko dzięki temu, że są smaczne lecz również przez to, że ślicznie wyglądają. Umieszczone w eleganckim opakowaniu są świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla bliskich, ale Klientów lub współpracowników. Dzięki możliwości personalizacji możesz umieścić na kartoniku swoje logo lub nazwę firmy. Taki prosty zabieg spowoduje, że Twoja działalność zostanie lepiej zapamiętana.

Opakowania na makaroniki chronią je przed uszkodzeniami

Makaroniki to często bardzo reprezentacyjnie wyglądające wypieki. Są tworzone nie tylko dla walorów smakowych, ale i aspektów wizualnych. Zazwyczaj poświęca się dużo czasu na ich wykonanie lub dość spore kwoty pieniędzy aby je zakupić. Z tego powodu niezbędne jest aby prawidłowo je przechowywać, by były bezpiecznie i pięknie się prezentowały. Dedykowane im pudełeczka na makaroniki sprawią, że zminimalizowane będzie ryzyko ich ukruszenia lub zgniecenia podczas transportu.

Polecamy również sprawdzony przepis na makaroniki na bezie francuskiej.

Kartonik do makaroników i pralin 22 x 16,5 x 5,5 cm ( 5 SZT )
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kartony według zastosowania

Kartonik do makaroników i pralin 22 x 16,5 x 5,5 cm ( 5 SZT )

M22/16,5/5,5
37,23 zł
PAKOWANE PO 5 SZT Kartonik do makaroników i pralin z okienkiem 22 x 16,5 x 5,5 cm. Wykonany z kartonu 250/300 g/m2. Wymiar spodu pudełka to 22 x 16,5 x 5,5 cm cm. Pudełko  okienkiem, w którym znajduje się bardzo dobrej jakości folia. Pudełko otwierane od boku.
Kartonik do makaroników
Obecnie brak na stanie
Kartony według zastosowania

Kartonik do makaroników i pralin 20 x 15 x 3 cm ( 5 SZT )

M20/15/3
15,99 zł
PAKOWANE PO 5 SZT Kartonik do makaroników i pralin z okienkiem 20 x 15 x 3 cm. Wykonany z kartonu 250/300 g/m2. Wymiar spodu pudełka to 20,5 x 15 x 3 cm. Pudełko jednoczęściowe z okienkiem, w którym znajduje się bardzo dobrej jakości folia. Pudełko otwierane od góry.

Kartoniki do makaroników i pralin, prosto od producenta.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.