Podkład pod tort piętrowy

Torty piętrowe to spektakularne, wysokie wypieki. Wymagają większej precyzji i ostrożności przy tworzeniu niż standardowe tego typu torty. Aby były odpowiednio trwałe i łatwo się przy nich pracowało, warto skorzystać w dedykowanych im podkładów do tortów. Dzięki temu, że posiadają otwory bezproblemowo można umieścić w nich wsporniki.

Dedykowany stelaż do tortu piętrowego sprawi, że wypiek będzie trwalszy

Nasze podkłady do tortów piętrowych powstają na bazie wiedzy zdobywanej przez wiele lat. Współpracujemy bezpośrednio z wieloma cukierniczymi mistrzami od długiego czasu. Stąd mamy pewność czym powinien się charakteryzować podkład pod tort z otworem, aby ułatwić pracę i zwiększyć solidność cukierniczego wyrobu. Przy wykorzystaniu dedykowanych wsporników, można stworzyć stabilny stelaż na tort piętrowy.

Podkłady pod torty i ciasta

Podkład do tortów Naked Cake 2,5 - 3 mm (5 szt.)

NC
16,70 zł
Białe i sztywne podkłady pod torty Naked Cake o grubości 2,5 - 3 mm, spełniające wszystkie wymagania dotyczące kontaktu z żywnością. UWAGA! KUPUJESZ ZESTAW 5 SZT. Naked Cake w rozmiarze: 24 - realizowany tylko na zamówienie 
Podkłady pod torty i ciasta

Podkład cienki Naked Cake z otworem na stojak (5szt)

NC_O
22,15 zł
Pakowane po 5szt Cienkie, białe i sztywne podkłady z otworem na stojak (śr. otworu 3,2 cm), pod torty Naked Cake o grubości 2,5 - 3 mm, spełniające wszystkie wymagania dotyczące kontaktu z żywnością. Ich atutem jest lekkość i duża sztywność. JEŚLI BRAK PODKŁADU - DZWOŃ 61 814 55 60 !!! Kupujesz podkład bez naszego logo. Czas realizacji  1-2 dni robocze.

Cienkie, białe i sztywne podkłady pod torty Naked cake o grubości 2 mm, 2,5mm, 3 mm. Poznaj NOWY styl pracy. Wejdź na INNY poziom.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.