Toppery

Topper to dekoracja na tort w formie grafiki lub napisy na patyczku wbijanym w ciasto. Dzięki temu można w łatwy sposób ustroić słodkości. Ponadto można nim również przekazać temat i charakter wydarzenia. Napisy na tort to jeden z najpopularniejszych rodzajów tej ozdoby. Najczęściej wybierany jest topper na tort weselny, topper na tort urodzinowy, topper komunijny, topper na chrzest i topper ślubny. W połączeniu z dobrze dobranym podkładem pod wypiek, nie potrzeba niczego więcej do pięknego wyglądu tortu.

Toppery jako ozdoby na tort nawet z najprostszego wypieku uczynią coś zjawiskowego

Nie każdy potrafi lub chce mieć bogato przystrojony tort. Również prostota i minimalizm potrafią zachwycać. Warto jednak delikatnie zasygnalizować swoje intencje. Estetyczne i piękne dekoracje na patyku na pewno w tym pomogą. Istnieje mnogość wzorów oraz napisów, które można uzyskać. W proponowanej przez nas ofercie widoczne są produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Jeśli jednak nie widzisz czegoś dla siebie lub potrzebujesz czegoś unikatowego zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy bezpośrednimi producentami, nie sprowadzamy artykułów. Dzięki temu możemy stworzyć wiele nowych i spersonalizowanych przedmiotów, łącznie z kartonami do tortów na wymiar.

Topper
Produkt na zamówienie
20,00 zł
Topper na tort z Twoim dowolnym napisem - max. 3 słowa Topper wykonujemy na indywidualne zamówienie Produkt jest spersonalizowany poprzez umieszczenie podanego przez klienta tekstu MAKSYMALNIE 3 słowa
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.