Kartony do pralin

Kartoniki na praliny sprawiają, że te małe cuda cukiernicze są bezpieczne i świetnie się prezentują. Tego rodzaju czekoladki często są produktami ekskluzywnymi i ręcznie robionymi. Z tego powodu istotne jest aby podczas transportu, przechowywania i przenoszenia nie doznały uszczerbku. Dzięki dedykowanym im wysokiej jakości opakowaniom są chronione przed zniszczeniem i gustownie wyglądają. 

Spersonalizowane opakowania na praliny – sposób na szykowny i elegancki prezent

Piękne i smaczne praliny podarowane w niepowtarzalnych pudełkach na pewno zrobią wrażenie na obdarowanej nimi osobie. Dzięki możliwości stworzenia na nich własnych grafik mogą stać się sposobem na zapamiętanie Twojej firmy przez Klientów lub Kontrahentów. Od lat produkujemy opakowania dostosowane do oczekiwań Klienta. Jesteśmy w stanie sprostać wielu wymaganiom i indywidualnym gustom. Zachęcamy do kontaktu w celu wykonania spersonalizowanych opakowań.

Kartonik do makaroników i pralin 20 x 15 x 3 cm
Obecnie brak na stanie
Kartony według zastosowania

Kartonik do makaroników i pralin 20 x 15 x 3 cm ( 5 SZT )

M20/15/3
15,99 zł
PAKOWANE PO 5 SZT Kartonik do makaroników i pralin z okienkiem 20 x 15 x 3 cm. Wykonany z kartonu 250/300 g/m2. Wymiar spodu pudełka to 20,5 x 15 x 3 cm. Pudełko jednoczęściowe z okienkiem, w którym znajduje się bardzo dobrej jakości folia. Pudełko otwierane od góry.
Pokazywanie 1-2 of 2 produkt(ów)
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.