Szufelki do ciast

Ciasta należą do wyrobów wykonywanych w naszych kuchniach na co dzień. Dzięki nieograniczonej ilości przepisów i kombinacji są w stanie nie tylko trafić w każdy gust, ale i być bardzo proste w przygotowaniu. W kilkadziesiąt minut można stworzyć deser, który zaspokoi naszą potrzebę spożycia czegoś słodkiego. Mogą mieć różne kształty i formy, a wariacje na ich temat można spotkać w wielu regionach świata. Ich specyfika często zależna jest od kultury i od dostępnych składników.

Odpowiednia szufelka do ciasta wpływa na jego trwałość

Jako że ciasta są produktami spożywczymi, niestety nie można przechowywać ich w nieskończoność bo się zepsują. Mamy jednak wpływ na to, aby nie uległy uszkodzeniom mechanicznym. Odpowiednio dopasowane kartoniki sprawią, że wypieki zachowają swój kształt na dłużej. Łatwiej również będzie je przechowywać lub transportować. Jeśli jednak obawiasz się, że będzie to niewystarczające, proponujemy również bardzo wytrzymałe kartony na wypieki.

Kartony według zastosowania

Szufelka do ciasta 20 x 8 x 8 100 szt

CH_szufelka_20 x 8 x 8 100 szt
45,88 zł
Szufelka biała do ciasta  20 x 8 x 8Wykonana z kartonu atestowanego do pakowania produktów spożywczych. Pakowane po 100 szt  Zobacz nasze inne wymiary.Realizujemy również nadruki na szufelkach do ciast, cenę ustalamy indywidualnie. tel. 61 8145 560
Kartony według zastosowania

Szufelka do ciasta 20 x 13 x 8 (100szt)

CH_szufelka_20 x 13 x 8
54,37 zł
Pakowane po 100szt Szufelka biała do ciasta  20 x 13 x 8Wykonana z kartonu atestowanego do pakowania produktów spożywczych.  Zobacz nasze inne wymiary.Realizujemy również nadruki na szufelkach do ciast, cenę ustalamy indywidualnie. tel. 61 8145 560

Gotowe szufelki do ciast idealnie pasujące do rozkroju blachy. Istnieje możliwość zamówienia szufelek w indywidualnie dobranych wymiarach.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.