Patera na tort i stojak na babeczki

Patera piętrowa pomaga w poukładaniu różnych artykułów warstwowo z uniemożliwieniem ich stykania się. Dzięki temu na każdym z pięter można umieścić inny rodzaj wypieku czy owoców. Efektywnie wyglądają stojaki na muffiny, zwieńczone u góry tortem. Z powodzeniem można wykorzystać je również do ciastek czy przekąsek.

Patera na torty i stojak na muffiny pomagają w ich pięknej prezentacji

Obecne cukiernictwo stoi na bardzo wysokim poziomie. Nawet proste ciasta mogą być przepyszne, ale pięknie udekorowane cieszą również oczy. Aby odpowiednio zaprezentować wypieki i sprawdzić by wyglądały zjawisko warto wykorzystać patery piętrowe. Taki stojak na tort uwydatni wszystkie najlepsze cechy produktu. W podobny sposób zadziała patera na muffiny. Dzięki nim można również w łatwy sposób dostać się do słodkości. Jeśli jednak nie planujesz dużej uroczystości i nie będzie ich za dużo, warto zaprezentować swoje wypieki chociażby na specjalnej, ozdobnej tacy. 

Stojaki na muffiny i torty

Stojak na muffiny i tort

STOJAK MU
63,86 zł
Stojak na muffiny i tort o wysokości 25 cm. Bardzo solidny i stabilny. Cena dotyczy stojaka zbudowanego z 3 podkładów o śr. 22 cm, 28 cm i 34 cm, 2 kolumn o wysokości 10 cm każda oraz stopek o wysokości 2 cm każda. PRODUKT NA ZAMÓWIENIE. Czas realizacji do 4 dni roboczych.
Podkład pod tort na stopkach
Towar na zamówienie - czas realizacji 3-4 dni
Podkłady do stylu angielskiego okrągłe

Podkład pod tort na stopkach

ANG_NA_STOPKACH
13,04 zł
Podkład pod tort na stopkach o łącznej wysokości 3 cm, wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego spełniającego wszystkie wymagania dotyczące kontaktu z żywnością. PRODUKT NA ZAMÓWIENIE. Kupujesz podkład bez naszego logo. Czas realizacji do 4 dni roboczych.
Pokazywanie 1-3 of 3 produkt(ów)

Stojaki na muffiny wykonywane na specjalne zamówienia. Osoby zainteresowane prosimy o podanie w zamówieniu wysokości stojaka, odległości między jego piętrami oraz średnic i rodzajów kształtów dla poszczególnych pięter. Poznaj NOWY styl pracy. Wejdź na INNY poziom.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuje lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.