Opakowania na lizaki

W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się słodycze rzemieślnicze. Wykonywaniem ich zajmują się miłośnicy słodkości nie tylko w swoich domach. Istnieje już sporo sklepów, w których sprzedawane są tylko takie wyroby. Własnoręcznie wykonane cukierki można popakować do pięknych, ozdobnych woreczków, a lizaki do dedykowanych im opakowań. Dzięki takim zabiegom słodycze zyskują na wartości wizualnej i są lepiej chronione.

Czy kartony na lizaki mogą pełnić formę opakowania prezentowego?

Jak najbardziej! Lizaki owinięte tylko folią potrafią być dość nieforemne. Te opakowane w dedykowane im pudełko, wyglądają bardziej elegancko i szykownie. Dzięki wersjom z okienkiem nie tracą również nic z własnego uroku. Duża sztywność charakteryzująca kartoniki na tego typu słodkości pomaga w ich zabezpieczaniu. Zmniejszają ryzyko ukruszenia, a przy ewentualnym upadku działają jak amortyzator. Mniejsze lizaki można również włożyć w większej ilości sztuk do większego, zamykanego kartonu. Jako że sami zajmujemy się ich produkcją, oferujemy możliwość dokonania indywidualnego zamówienia ze spersonalizowanymi grafikami czy w dowolnych rozmiarach.

Kartonik na dużego lizaka
PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - indywidualna wycena
Kartony do lizaków

Kartonik na dużego lizaka (5 SZT)

APLIZAK
0,00 zł
PAKOWANE PO 5 SZT Kartonik na jednego dużego lizaka o średnicy od 10 do 19 cm. Przestrzeń wewnątrz kartonika przygotowanego do pakowania wynosi 20,5 cm x 39 cm. Zewnętrzne wymiary kartonika to 31 cm (długość) x 26 cm (wysokość) x 4,5 cm (grubość).
Pokazywanie 1-1 of 1 produkt(ów)

Kartoniki do lizaków prosto od producenta.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuje lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.