Drukowanie cenówek, kart wyrobów i receptur

Karta wyrobu to bardzo dokładny opis produktu wraz z wszystkimi związanymi z nim informacjami. W przypadku artykułów gastronomicznych jest to minimum skład, masa, pełna nazwa, wykaz alergenów i opis. Do tego typu produktów warto skorzystać również ze specjalnych opakowań do kontaktu z żywnością. Niezbędne jest, aby Klienci mieli łatwy dostęp do kart wyrobu. W zależności od branży wymagania mogą być różne. Bardziej specjalistyczne opisy związane będą np. z gałęzią przemysłu chemicznego.

Drukowanie cen wedle rozporządzenia nr. 1169/2011

Tworzone przez nas cenówki zawierają nie tylko nazwę produktu, ale wszelkie niezbędne zapisy. Treść na nich zawarta zgodna jest z unijnym rozporządzeniem dotyczącym informacji dla konsumentów. Możesz na nich umieścić gramaturę, skład oraz dane swojej firmy lub adres witryny internetowej. To prosty sposób na przekazanie wszystkiego co ważne, a także zareklamowanie własnej działalności.

Wykaz składu produktu
Obecnie brak na stanie
Druk na zamówienie

Informacje o produkcie z wykazem składników

segregator 1
8,00 zł
Informacja o produkcie niepakowanym do sklepów firmowych i dystrybutorów na regał, PDF do segregatora. Zgodne z rozporządzeniem 1169/2011 UE. Opracujemy plik danych jakie są wymagane przy produktach niepakowany wystawianych na regałach sklepowych. Opracowane możemy dla Państwa wydrukować. Umieścicie je w segregatorze lub innym miejscu dostępnych klientowi...
Informacje na regały
Obecnie brak na stanie
Druk na zamówienie

Informacje na regały, PDF do segregatora

regały PDF
8,00 zł
Informacja o produkcie niepakowanym na regał, PDF do segregatora.Opracujemy plik danych jakie są wymagane przy produktach niepakowany wystawianych na regałach sklepowych. Opracowane możemy dla Państwa wydrukować. Umieścicie je w segregatorze lub innym miejscu dostępnych klientowi w sklepie.

Oferujemy usługę tworzenia profesjonalnych receptur oraz kart wyrobu, które są wymagane podczas kontroli, zgodnie z rozporządzeniem nr 1169/2011. Możemy przygotować również tzw. "cenówki", na których umieścimy logo i wydrukować je w dowolnej formie graficznej.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.