Etykiety na chleb

Prostym i tanim rozwiązaniem dla piekarni, aby spełnić wymagane normy prawne, jest wykorzystanie etykietek naklejanych bezpośrednio na pieczywo. Można na nich umieścić wszelkie niezbędne i potrzebne informacje. Zajmują mało miejsca i są bardzo wygodne w stosowaniu. Możemy również zaoferować pomoc w ich stworzeniu i dostosowaniu do obowiązujących przepisów związanych ze sprzedażą żywności. 

Nasze etykiety do chleba nadają się do odpieku

Materiały użyte do produkcji naszych artykułów są bezpieczne i spełniają rygorystyczne normy. Bez obaw możesz umieścić ja na swoich wypiekach. Podlegają regularnej kontroli w odpowiednich instytucjach państwowych. W zależności od potrzeb możesz zakupić etykiety o odpowiednich rozmiarach i kształtach. Posiadamy w swojej ofercie również etykiety do innych rodzajów produktów. 

Projektowanie - etykiety, ulotki, wizytówki itd.
Produkt na zamówienie
Przygotujemy dla Ciebie projekty gadżetów reklamowych takie jak: Etykiety, Ulotki, Wizytówki, Grawer na pudełku i wiele więcej. Cena uwzględnia przygotowanie projektu gadżetu + 2 poprawki wizualne* + przygotowanie do druku. *W celu wykonania kolejnych poprawek należy wykupić ponownie pakiet projektowania 

Etykiety do pieczenia razem z chlebem. Papiery i farby wykorzystywane przy produkcji naszych etykiet spełniają wszystkie niezbędne wymagania. Przeprowadzamy również badania naszych etykiet w odpowiednich instytucjach państwowych w celu sprawdzenia ich pod kątem właściwości fizykochemicznych. Zapewniamy również obsługę prawną etykiet, czyli gwarantujemy, że znajdą się na nich wszystkie niezbędne, wymagane przez prawo informacje.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.