Drukowanie kodów kreskowych

Kody kreskowe można znaleźć na większości kupowanych produktów. Są to obrazki z paskami i cyframi, które zawierają określone informacje. Dzięki nim mając odpowiednią wiedzą lub dostęp do jej źródła, bardzo łatwo zidentyfikować wiele cech artykułu. Pomagają również w ich szybkim naliczaniu do rachunku bez konieczności ręcznego wpisywania cen lub samej liczby. Wydruk kodów kreskowych jest w obecnych czasach wręcz konieczny przy sprzedaży większości przedmiotów, zwłaszcza na dużą skalę. Oferujemy również pomoc w przygotowaniu odpowiednich kodów i ich wydruku.

Druk kodów QR staje się coraz powszechniejszy

Kody QR to biało-czarne grafiki stworzone z malutkich kwadratów. Po ich zeskanowaniu w odpowiednim programie można bezpośrednio przejść do strony internetowej. Coraz częściej widoczne są w przestrzeni publicznej. Zajmują mała ilość miejsca, a skaner do nich mamy prawie wszyscy w kieszeni na co dzień – wystarczy telefon komórkowy z dostępem do sieci. Mało który potencjalny klient chciałby żmudnie przepisywać adres witryny. Większa ilość zrobi to w przedstawiony sposób.

Kody kreskowe
Obecnie brak na stanie
Druk na zamówienie

Kody kreskowe EAN 13 / GS1

kod EAN 13
10,00 zł
Nasza firma pomaga przy zakładaniu i prowadzeniu systemów kodów kreskowych EAN 13 w Państwa przedsiębiorstwach.                     Oferujemy kompleksową obsługę związaną z kodami kreskowymi: od rejestracji, przez nadanie odpowiednich kodów określonym grupom produktów, po gotowy wydruk na etykietach, kartonach, workach itp. 
Kody QR
Obecnie brak na stanie
Druk na zamówienie

Kody QR na opakowania

kod QR
1,85 zł
Nasza firma pomaga przy zakładaniu i prowadzeniu systemów różnych kodów w Państwa przedsiębiorstwach.                     Oferujemy kompleksową obsługę związaną z kodami QR: od ich wygenerowania, po gotowy wydruk na etykietach, kartonach, workach itp.

Kody kreskowe, kody paskowe. Pomagamy w tworzeniu i wprowadzaniu kodów kreskowych. Drukujemy etykiety z kodami kreskowymi, paskowymi, QR.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.