Kody QR
Kody QR

Kody QR na opakowania

Nasza firma pomaga przy zakładaniu i prowadzeniu systemów różnych kodów w Państwa przedsiębiorstwach.                    

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z kodami QR: od ich wygenerowania, po gotowy wydruk na etykietach, kartonach, workach itp.

kod QR
Obecnie brak na stanie
1,85 zł
Brutto

Opis

Jeśli potrzebujesz kody QR, żeby wypromować swoje produkty lub sklep - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Nasza firma pomaga przy zakładaniu i prowadzeniu systemów różnych kodów Państwa przedsiębiorstwach.

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z kodami QR: od ich wygenerowania, po gotowy wydruk na etykietach, kartonach, workach itp.

Kody QR służą do zapisywania takich informacji jak adres firmy, adres strony www, przekierowanie na stronę lub mapę dojazdu, plik PDF itd.

Kod QR można umieścić na etykiecie, ulotce, kartonie, plakacie lub innym łatwym do zeskanowania miejscu.

Dowiedz się jak jeszcze możemy Ci pomóc

Odkryj możliwości personalizacji

W naszym sklepie stawiamy na indywidualność i rozumiemy, że każdy nasz Klient ma swoje unikalne potrzeby. Szukasz podkładu pod tort o specyficznych wymiarach? Kartonu dopasowanego ściśle pod niestandardowy produkt? A może nadruku, który idealnie odda charakter Twojego wydarzenia? Niezależnie od oczekiwań mamy całą gamę rozwiązań dla Ciebie.

Twoje marzenia - nasze realizacje

Nie ograniczaj się do standardowych rozwiązań. Skontaktuj się z nami lub zajrzyj do kategorii Usługi w naszym sklepie. Dowiedz się na jak wiele sposobów możemy Ci pomóc. Nasza oferta otwiera przed drzwi do świata niestandardowych zamówień. Dajemy Ci wolność w kreowaniu produktów, które w pełni odzwierciedlą Twoje pragnienia. W naszym sklepie ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Profesjonalne podejście i polska produkcja

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości podkładów pod torty, opakowań kartonowych, etykiet i wielu innych produktów. Posiadamy szerokie zaplecze nie tylko sprzętu, ale i obsługujących go profesjonalistów. Korzystając z nowoczesnych technologii możemy stworzyć niestandardowe produkty od A do Z, bez pośredników. Co znacząco obniża końcową cenę. Niezależnie od wymagań nasz zespół jest gotów przekuć Twoje pomysły w rzeczywistość.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.