Jak zadbać o świąteczne wypieki

Święta tuż tuż. Wiele osób z nas w tym czasie odwiedza bliskich i krewnych. Wiąże się to niejednokrotnie z tym, że trzeba w bezpieczny sposób przetransportować wypieki. Jak najlepiej zabezpieczyć je przed szkodliwymi warunkami w podróży?

Czytaj dalej
1948 odsłony

Kartony EKO – dlaczego są takie modne?

Jeszcze jakiś czas temu kartony eko kojarzone były ze z najzwyklejszymi kartonami do pakowania. Obecnie jednak stały się modną alternatywą dla kolorowych opakowań. Jakie mogą być tego przyczyny?

Czytaj dalej
1464 odsłony

Historia czekolady

Dzięki swoim właściwościom czekolada gości w sercach wielu ludzi na świecie i to już od wielu lat. Ale czy wiesz ile lat ma czekolada, skąd pochodzi oraz kiedy zaczęła występować w takiej formie jaką znamy dzisiaj?

Czytaj dalej
1345 odsłony

Jak udekorować tort

Aby wypieki były pięknie udekorowane wcale nie potrzeba nadzwyczajnych zdolności. Jeśli nie po drodze Ci z ręcznym zdobieniem możesz wspomóc się gotowymi produktami. To nie tylko bardzo efektowne, ale często i bardzo tanie. Dzięki mnogości sposobów, w jaki można ustroić wypieki, można to zrobić nawet z minimalnym budżetem.

Czytaj dalej
Aleksander Ratajczak
528 odsłony

Jak wykorzystać zbędne kartony?

Kartonowe opakowania, nawet te zdobyte przy okazji nabycia innego produktu, nie muszą być wykorzystywane jednokrotnie. Istnieje mnóstwo zastosowań, dzięki którym damy im drugie życie. Podziękuje nam za to nie tylko nasz portfel, ale i środowisko.

Czytaj dalej
Aleksander Ratajczak
471 odsłony

Dlaczego warto korzystać z podkładów pod torty

Tort to duże ciasto charakteryzujące się zdobieniami. Najbardziej typowe składają się z masy biszkoptowej i kremu. Przez lata jednak ich rodzaje ewoluowały i można spotkać powszechnie te stworzone z ciasta kruchego, smakowego (np. czekoladowego), na bazie alkoholu czy bezy. Przy ich tworzeniu warto skorzystać z dedykowanych im podkładów cukierniczych.

Czytaj dalej
Aleksander Ratajczak
364 odsłony
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuje lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.