Jak kartony cukiernicze zapewniają bezpieczeństwo żywności

W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładzie się na zdrowe odżywianie i odpowiednie przechowywanie żywności. Z tego powodu wybór odpowiednich opakowań dla niej niezwykle istotny.

Czytaj dalej
83 odsłony

Cięcie laserem CO2 - zdziwisz się jak można to wykorzystać

Wykorzystanie cięcia laserowego do stworzenia i zdobienia wielu przedmiotów to technika znana od dawna. Nie każdy jednak wie, jak wiele pozwala uzyskać technologia cięcia laserem.

Czytaj dalej
1270 odsłony

Jak zadbać o świąteczne wypieki

Święta tuż tuż. Wiele osób z nas w tym czasie odwiedza bliskich i krewnych. Wiąże się to niejednokrotnie z tym, że trzeba w bezpieczny sposób przetransportować wypieki. Jak najlepiej zabezpieczyć je przed szkodliwymi warunkami w podróży?

Czytaj dalej
2408 odsłony

Kartony EKO – dlaczego są takie modne?

Jeszcze jakiś czas temu kartony eko kojarzone były ze z najzwyklejszymi kartonami do pakowania. Obecnie jednak stały się modną alternatywą dla kolorowych opakowań. Jakie mogą być tego przyczyny?

Czytaj dalej
1928 odsłony

Historia czekolady

Dzięki swoim właściwościom czekolada gości w sercach wielu ludzi na świecie i to już od wielu lat. Ale czy wiesz ile lat ma czekolada, skąd pochodzi oraz kiedy zaczęła występować w takiej formie jaką znamy dzisiaj?

Czytaj dalej
1788 odsłony

Jak udekorować tort

Aby wypieki były pięknie udekorowane wcale nie potrzeba nadzwyczajnych zdolności. Jeśli nie po drodze Ci z ręcznym zdobieniem możesz wspomóc się gotowymi produktami. To nie tylko bardzo efektowne, ale często i bardzo tanie. Dzięki mnogości sposobów, w jaki można ustroić wypieki, można to zrobić nawet z minimalnym budżetem.

Czytaj dalej
Aleksander Ratajczak
771 odsłony

Jak wykorzystać zbędne kartony?

Kartonowe opakowania, nawet te zdobyte przy okazji nabycia innego produktu, nie muszą być wykorzystywane jednokrotnie. Istnieje mnóstwo zastosowań, dzięki którym damy im drugie życie. Podziękuje nam za to nie tylko nasz portfel, ale i środowisko.

Czytaj dalej
Aleksander Ratajczak
705 odsłony

Dlaczego warto korzystać z podkładów pod torty?

Tort to duże ciasto charakteryzujące się zdobieniami. Najbardziej typowe składają się z masy biszkoptowej i kremu. Przez lata jednak ich rodzaje ewoluowały i można spotkać powszechnie te stworzone z ciasta kruchego, smakowego (np. czekoladowego), na bazie alkoholu czy bezy. Przy ich tworzeniu warto skorzystać z dedykowanych im podkładów cukierniczych.

Czytaj dalej
Aleksander Ratajczak
522 odsłony
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.