Okienko w kartonikach to niezwykle praktyczne i popularne rozwiązanie w wielu branżach, zwłaszcza w branży spożywczej i kosmetycznej. Warto zastanowić się, dlaczego warto stosować okienko w kartonikach. Oto kilka powodów.

Wizualne zainteresowanie klienta

Okienko w kartoniku pozwala klientom na łatwe rozpoznanie zawartości opakowania bez konieczności jego otwierania. Dzięki temu klient może szybko ocenić jakość produktu i podejmować decyzję zakupową na podstawie widocznej zawartości opakowania. Okienko sprawia, że produkt prezentuje się bardziej atrakcyjnie i apetycznie, co może zachęcić klienta do zakupu.

Bezpieczeństwo i higiena

Okienko w kartoniku zwiększa poziom higieny i bezpieczeństwa, ponieważ umożliwia klientowi sprawdzenie produktu bez dotykania go bezpośrednio. Daje możliwość szybkiego i łatwego porównania produktów, co ułatwia wybór klientowi.

Personalizacja opakowania

Okienko w kartoniku daje możliwość personalizacji opakowania poprzez wykorzystanie kolorowego papieru lub innych dekoracji w okolicach okienka. Można również wykorzystać logo firmy lub inne wzory, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność marki i wzmocni jej wizerunek.

Łatwość użytkowania

Okienko w kartoniku ułatwia klientom szybkie i łatwe wyjęcie produktu bez uszkodzenia reszty opakowania. Zwiększa trwałość opakowania, co jest korzystne zarówno dla klienta, jak i dla producenta, który może cieszyć się większą lojalnością klientów.

Wszystkie te argumenty świadczą o tym, że warto stosować okienko w kartonikach. Nie tylko ułatwi to klientom zakupy, ale również zwiększy atrakcyjność produktów i pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Biały karton z kolorowymi pączkami

Przykład zastosowania kartonu z okienkiem

Kartony z okienkiem firmy Aleksander-PRINT

Nasze produkty firmy Aleksander-PRINT

Powiązane produkty

Kartony według zastosowania

Kartonik 17,5 x 12 x 6,5 z okienkiem(5 SZT)

AP17,5/12/6,5
10,32 zł
PAKOWANE PO 5 SZT Kartonik  z okienkiem z wysokiej jakości folii. wymiary: 17,5 x 12 cm, wysokość 6,5 cmWykonany z tektury 250-300 g/m (papier atestowany)  Podana cena dotyczy bez nadrukucena za 1 szt.  Na zamówienie możliwy kolorowy nadruk. (tel. 61 8145 560)
Karton automatyczny z okienkiem
Obecnie brak na stanie
Kartony według zastosowania

Kartonik automatyczny z okienkiem 24 x 14 x 5 ( 5 SZT )

AP24/14/5AUT
12,40 zł
PAKOWANE PO 5 SZT Kartonik automatyczny 24,5 x 14,5 x 5,1  Uwaga!  wersja biała z okienkiem . Dwuczęściowy,  każda część rozkładania automatyczne- (bardzo szybko wystarczy otworzyć i kartonik gotowy)
Kartony według zastosowania

Kartonik do pierniczków 25 x 17 x 2 cm z okienkiem (5szt)

P25/17/2
21,95 zł
Pakowane po 5 szt  Kartonik do pierniczków z okienkiem 25 x 17 x 2 cm. Wykonany z kartonu 250/300 g/m2. Wymiar spodu pudełka to 25 x 17,5 x 2,5 cm. Pudełko jednoczęściowe z okienkiem, w którym znajduje się bardzo dobrej jakości folia. Pudełko otwierane z boku.
Kolorowy karton
Obecnie brak na stanie
Kartony według zastosowania

Złoty Kartonik 20,5 x 22 x 6,5 z okienkiem ( 5 szt )

Złoty_gromuls_20x22wys6,5
11,56 zł
Pakowane po 5 sztuk  Okienko wykonane z wysokiej jakości folii.wymiary: 20,5 x 22 x 6,5 cm, Wykonany z tektury 250-300 g/m (papier atestowany) Podana cena dotyczy nadruku w jednym kolorzecena z 1 szt. 
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.