Podkład pod tort w stylu angielskim
Podkład pod tort w stylu angielskim
Podkład pod tort w stylu angielskim
Podkład pod tort w stylu angielskim

Podkład pod tort w stylu angielskim okrągły grubość 2 cm

W tym momencie oglądacie podkłady pod torty w stylu angielskim. Są lekkie, sztywne (grubość 2 cm) w sklepie Aleksander-Print mamy też możliwość dobierania dowolnych kolorów i wzorów na podkłady. Uprzedzamy pytania podkłady spełniają wszystkie wymagania dotyczące kontaktu z żywnością. Maksymalny format podkładu to 100 x 140 cm. Motto sklepu Aleksander Print to: szybkie zamówienie – szybka dostawa. Stąd czas realizacji to 1-3 dni robocze.

Wybierz średnicę podkładu
ANG30_2cm
Dostępny
39,10 zł
Brutto
9 Przedmioty

Szczegóły produktu

Liczba sztuk w opakowaniu
1 szt
Grubość materiału
20 mm

Opis

Na zdjęciach prezentujemy podkłady pod torty w stylu angielskim o grubości 2 cm, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące kontaktu z żywnością. Mają wiele walorów i atutów, a co najważniejsze idealnie sprawdzają się podczas przewożenia z miejsca na miejsce waszych tortów.

W sklepie www.aleksander-print.com dostępne mamy podkłady o następującej średnicy: 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45 oraz 50 cm. W przypadku informacji o braku któregoś z rozmiarów prosimy nie załamywać rąk. Wystarczy zadzwonić: 61 814 55 60

Proponujemy także wygrawerowanie logotypu lub specjalnego napisu na podkładach (pierwotnie kupujecie pusty podkład bez logo naszego sklepu). Dajcie nam wtedy znać w zamówieniu.

Jeśli potrzebujesz innych podkładów: rozmiar, kształt, kolor etc. zostań na www.aleksander-print.com

U nas jest wszystko.


Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak jeszcze możemy Ci pomóc

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiadającego Ci produktu pod względem wymiarów czy nadruku, zapraszamy do zapoznania się z kategorią „USŁUGI” lub do kontaktu z nami. Istnieje możliwość realizacji przez nas indywidualnych i nieszablonowych zamówień.

Powiązane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.