Srebrny podkład pod tort
Srebrny podkład pod tort

Podkład okrągły metaliczny pod tort, ciasto srebrny - Decora

Prezentujemy Wam tu podkłady [srebrne] pod torty w stylu angielskim o grubości 1,2 cm, które co jest normą w naszym sklepie spełniają wszystkie wymagania dotyczące kontaktu z żywnością.

Wybierz średnicę podkładu
ANG23_DECORA
Obecnie brak na stanie
8,93 zł
Brutto

Opis

Jeśli zaś macie w sobie żyłkę odkrywcy, przysłowiowe złote rączki i dysponujecie odpowiednimi narzędziami – w domowej kuchni możecie zrobić wszystko. Nawet dwu lub trzypiętrowy ślubny tort. I my tu właśnie w kwestii narzędzi, bo przecież nasze arcydzieło cukiernicze należy na czymś postawić. Idealne do tego będą okrągłe podkłady pod tort w stylu angielskim, firmy Decora, dostępne w www.aleksander-print.com

Atutów i zalet nasze podkłady mają wiele. Pozwólcie, że zarekomendujemy je tym, że są naprawdę lekkie, a jednocześnie sztywne. Idealnie sprawdzą się w momencie przenoszenia/przewożenia Waszego tortu.

Mamy mnóstwo informacji zwrotnych od cukierników, torciar, ludzi z branży, o tym, że mamy towar z najwyższej półki. Dlatego z czystym sumieniem polecamy Wam nasze produkty.

W sklepie www.aleksander-print.com mamy również dostępne podkłady produkowane przez naszą firmę o następującej średnicy: 20, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 36, 38, 40, 45, 50 oraz 60 cm. W przypadku braku któregoś z rozmiarów lub chęci zamówienia specjalnych podkładów (serce, samochód czy innych kształtów) zapraszamy do kontaktu biuro@alekander-print.com

Jeśli potrzebujesz innych podkładów: rozmiar, kształt, kolor etc. znajdziesz je również pod tym linkiem Podkłady w stylu angielskim  

U nas jest wszystko.


JEŚLI BRAK PODKŁADU - DZWOŃ 61 814 55 60 !!!

Czas realizacji 1-2 dni robocze.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak jeszcze możemy Ci pomóc

Odkryj możliwości personalizacji

W naszym sklepie stawiamy na indywidualność i rozumiemy, że każdy nasz Klient ma swoje unikalne potrzeby. Szukasz podkładu pod tort o specyficznych wymiarach? Kartonu dopasowanego ściśle pod niestandardowy produkt? A może nadruku, który idealnie odda charakter Twojego wydarzenia? Niezależnie od oczekiwań mamy całą gamę rozwiązań dla Ciebie.

Twoje marzenia - nasze realizacje

Nie ograniczaj się do standardowych rozwiązań. Skontaktuj się z nami lub zajrzyj do kategorii Usługi w naszym sklepie. Dowiedz się na jak wiele sposobów możemy Ci pomóc. Nasza oferta otwiera przed drzwi do świata niestandardowych zamówień. Dajemy Ci wolność w kreowaniu produktów, które w pełni odzwierciedlą Twoje pragnienia. W naszym sklepie ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Profesjonalne podejście i polska produkcja

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości podkładów pod torty, opakowań kartonowych, etykiet i wielu innych produktów. Posiadamy szerokie zaplecze nie tylko sprzętu, ale i obsługujących go profesjonalistów. Korzystając z nowoczesnych technologii możemy stworzyć niestandardowe produkty od A do Z, bez pośredników. Co znacząco obniża końcową cenę. Niezależnie od wymagań nasz zespół jest gotów przekuć Twoje pomysły w rzeczywistość.

Powiązane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.