Karton na tort
Karton na tort
Karton na tort
Karton na tort

Karton na tort 22 x 22 x 16 (5szt)

Pakowane po 5 szt

Karton do tortów 22x22 wysokość 16 w wersji osobno dół i do tego przykrywka.
 Tel. 61 8145 560

Kolor
  • Biały
AP22/22/16
19,30 zł

(1,86 zł za sztukę)

Brutto
21 Przedmioty

Opis

Pakowane po 5 szt

Karton do tortów 22x22 wysokość 16 w wersji osobno sztywny dół 350 g/m i przykrywka 320 g/m.  Brak minimalnej ilości zamówienia bez nadruku
Możliwy nadruk indywidualny. Tel. 61 8145 560
Kolorowy karton do tortów wyróżni Twoją cukiernię, pomoże zapamiętać odbiorcy smaczny wyrób. Dlatego warto zdecydować się na zakup kartonu do tortów z indywidualnym nadrukiem. U nas wydrukujesz karton do torów ze swoim logo w minimalnej ilości. Na kartonie do tortów przygotujemy twoją indywidualna grafikę. Twoje kartony do torów będą wykonane z użycia wyłącznie atestowanych materiałów do kontaktu z żywnością. Możemy umieścić dane na kartonie zgodne z rozporządzeniem nr 1169/2011 UE
Wykrój  uzgadniany z wieloma cukiernikami, by szybko wkładać i nie popsuć dekoracji.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak jeszcze możemy Ci pomóc

Odkryj możliwości personalizacji

W naszym sklepie stawiamy na indywidualność i rozumiemy, że każdy nasz Klient ma swoje unikalne potrzeby. Szukasz podkładu pod tort o specyficznych wymiarach? Kartonu dopasowanego ściśle pod niestandardowy produkt? A może nadruku, który idealnie odda charakter Twojego wydarzenia? Niezależnie od oczekiwań mamy całą gamę rozwiązań dla Ciebie.

Twoje marzenia - nasze realizacje

Nie ograniczaj się do standardowych rozwiązań. Skontaktuj się z nami lub zajrzyj do kategorii Usługi w naszym sklepie. Dowiedz się na jak wiele sposobów możemy Ci pomóc. Nasza oferta otwiera przed drzwi do świata niestandardowych zamówień. Dajemy Ci wolność w kreowaniu produktów, które w pełni odzwierciedlą Twoje pragnienia. W naszym sklepie ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Profesjonalne podejście i polska produkcja

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości podkładów pod torty, opakowań kartonowych, etykiet i wielu innych produktów. Posiadamy szerokie zaplecze nie tylko sprzętu, ale i obsługujących go profesjonalistów. Korzystając z nowoczesnych technologii możemy stworzyć niestandardowe produkty od A do Z, bez pośredników. Co znacząco obniża końcową cenę. Niezależnie od wymagań nasz zespół jest gotów przekuć Twoje pomysły w rzeczywistość.

Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.