Drukowanie kodów kreskowych

Kody kreskowe można znaleźć na większości kupowanych produktów. Są to obrazki z paskami i cyframi, które zawierają określone informacje. Dzięki nim mając odpowiednią wiedzą lub dostęp do jej źródła, bardzo łatwo zidentyfikować wiele cech artykułu. Pomagają również w ich szybkim naliczaniu do rachunku bez konieczności ręcznego wpisywania cen lub samej liczby. Wydruk kodów kreskowych jest w obecnych czasach wręcz konieczny przy sprzedaży większości przedmiotów, zwłaszcza na dużą skalę. Oferujemy również pomoc w przygotowaniu odpowiednich kodów i ich wydruku.

Druk kodów QR staje się coraz powszechniejszy

Kody QR to biało-czarne grafiki stworzone z malutkich kwadratów. Po ich zeskanowaniu w odpowiednim programie można bezpośrednio przejść do strony internetowej. Coraz częściej widoczne są w przestrzeni publicznej. Zajmują mała ilość miejsca, a skaner do nich mamy prawie wszyscy w kieszeni na co dzień – wystarczy telefon komórkowy z dostępem do sieci. Mało który potencjalny klient chciałby żmudnie przepisywać adres witryny. Większa ilość zrobi to w przedstawiony sposób.

Kody kreskowe

Kody kreskowe EAN 13 / GS1

kod EAN 13
10,00 zł
Nasza firma pomaga przy zakładaniu i prowadzeniu systemów kodów kreskowych EAN 13 w Państwa przedsiębiorstwach.                     Oferujemy kompleksową obsługę związaną z kodami kreskowymi: od rejestracji, przez nadanie odpowiednich kodów określonym grupom produktów, po gotowy wydruk na etykietach, kartonach, workach itp. 
Kody kreskowe

Kody QR na opakowania

kod QR
1,85 zł
Nasza firma pomaga przy zakładaniu i prowadzeniu systemów różnych kodów w Państwa przedsiębiorstwach.                     Oferujemy kompleksową obsługę związaną z kodami QR: od ich wygenerowania, po gotowy wydruk na etykietach, kartonach, workach itp.
Pokazywanie 1-2 of 2 produkt(ów)

Kody kreskowe, kody paskowe. Pomagamy w tworzeniu i wprowadzaniu kodów kreskowych. Drukujemy etykiety z kodami kreskowymi, paskowymi, QR.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuje lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.