Kartony otwarte

Dzięki opakowaniom niezamykanym można bezproblemowo zaprezentować ich zawartość. Bardzo dobrze sprawdzają się jako opakowania na pączki, ciastka, ciasta czy owoce i warzywa. Można przechowywać w nich również mniejsze, zamykane kartoniki. Jeśli umieszczone w nich produkty nie wystają poza ich górną krawędź z powodzeniem można ustawiać je jedne na drugich. Można wykorzystywać je razem z folią aby uniknąć dostawania się do wewnątrz brudu.

Największym atutem opakowań otwartych jest bezproblemowy dostęp i podgląd zawartości

Z tego typu kartonu bardzo szybko można wyjąć pożądany przedmiot. Łatwo można również sprawdzić co się z nim dzieje gdy jest w środku. Specjalna budowa sprawia, że są bardzo wytrzymałe i odporne. Jeśli potrzebujesz ich w innych niż podane wymiary skontaktuj się z nami. Jesteśmy ich bezpośrednim producentem dlatego jesteśmy w stanie zaoferować indywidualną specyfikację oraz nadruk.

Kartony według rodzaju

Kartonik do pierniczków 14 x 14 x 4 cm (5 szt)

P14/14/4
16,36 zł
Szukasz idealnego opakowania dla swoich pierniczków? Nasz Kartonik do pierniczków 14 x 14 x 4 cm to doskonały wybór, który pozwoli Ci zachować doskonały wygląd Twoich smakołyków.
Karton na tort
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kartony według zastosowania

Karton na tort 26 x 26 x 10 (5szt)

AP26/26/10
14,61 zł
Pakowane po 5 szt Karton do tortów 26x26 wysokość 10 w wersji osobno dół i do tego przykrywka. Tel. 61 8145 560
Pokazywanie 1-4 of 4 produkt(ów)
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.