Podkład pod tort w stylu angielski
Podkład pod tort w stylu angielski
Podkład pod tort w stylu angielski
Podkład pod tort w stylu angielski
Podkład pod tort w stylu angielski
Podkład pod tort w stylu angielski

Srebrny podkład pod tort w stylu angielskim okrągły - 1.2mm - Modecor

Podkład pod tort w stylu angielski pokryty złotą ozdobną folią z delikatnymi kwiatowymi wzorkami. Dzięki zastosowaniu gładkiej folii podkład jest odporny na tłuszcz oraz przemakanie przy zastosowaniu kremów. Zastosowana folia posiada atesty do kontaktu dzięki takiemu zastosowaniu nie potrzeba dodatkowej tacki.   

Wybierz średnicę podkładu
30447
7,91 zł
Brutto
19 Przedmioty

Szczegóły produktu

Liczba sztuk w opakowaniu
1 szt
Grubość materiału
12 mm
Kształt
Okrągły

Opis

Podkład pod tort w stylu angielski wykonany z grubego, sztywnego kartonu pokryty złotą folią z delikatnymi kwiatowymi wzorkami przeznaczonego do konktatku z żywnością. Dzięki takiemu zastosowaniu podkład jest bardzo stabilny i nadaje się do ekspozycji cięższych ciast oraz tortów angielskich. 

Podkład idealnie sprawdza się w transporcie, serowaniu oraz przechowywaniu różnych rodzajów wypieków. 

DANE TECHNICZNE:

  • Producent: Modecor
  • Średnica: 25, 30, 35 cm
  • Grubość: 12 mm
  • Kolor: Srebrny z delikatnym wzorkiem kwiatowym
  • Kształt: Okrągły 
  • Pakowane: 1 szt

 

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak jeszcze możemy Ci pomóc

Odkryj możliwości personalizacji

W naszym sklepie stawiamy na indywidualność i rozumiemy, że każdy nasz Klient ma swoje unikalne potrzeby. Szukasz podkładu pod tort o specyficznych wymiarach? Kartonu dopasowanego ściśle pod niestandardowy produkt? A może nadruku, który idealnie odda charakter Twojego wydarzenia? Niezależnie od oczekiwań mamy całą gamę rozwiązań dla Ciebie.

Twoje marzenia - nasze realizacje

Nie ograniczaj się do standardowych rozwiązań. Skontaktuj się z nami lub zajrzyj do kategorii Usługi w naszym sklepie. Dowiedz się na jak wiele sposobów możemy Ci pomóc. Nasza oferta otwiera przed drzwi do świata niestandardowych zamówień. Dajemy Ci wolność w kreowaniu produktów, które w pełni odzwierciedlą Twoje pragnienia. W naszym sklepie ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Profesjonalne podejście i polska produkcja

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości podkładów pod torty, opakowań kartonowych, etykiet i wielu innych produktów. Posiadamy szerokie zaplecze nie tylko sprzętu, ale i obsługujących go profesjonalistów. Korzystając z nowoczesnych technologii możemy stworzyć niestandardowe produkty od A do Z, bez pośredników. Co znacząco obniża końcową cenę. Niezależnie od wymagań nasz zespół jest gotów przekuć Twoje pomysły w rzeczywistość.

Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.