Podkład pod monoporcje
Podkład pod monoporcje
Podkład pod monoporcje
Podkład pod monoporcje

TACKA PODKŁAD POD MONOPORCJE OKRĄGŁY ZŁOTO SREBRNY 8 CM OPAKOWANIE 100 SZTUK.

Tacka podkład pod monoporcje okrągły złoto srebrny 8 cm opakowanie 100 sztuk.

mono_8_złoto_srebrna
32,90 zł

(0,31 zł za sztukę)

Brutto
3 Przedmioty

Szczegóły produktu

Liczba sztuk w opakowaniu
100 szt
Materiał
Tektura Lita

Opis

Podkład pod monoporcje o średnicy 8 cm wykonany z kartonu powleczonego folią. Podkład jest dwustronny. Jedna strona podkładki jest złota a druga srebrna. Dzięki użyciu folii podkład jest odporny na tłuszcz i zamoczenia. Walorem takich podkładek jest możliwość wyboru i dobrania odpowiedniego koloru do kompozycji. Idealnie sprawdza się przy słodkich stołach jak również w ekspozycji w ladach cukierniczych. 

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak jeszcze możemy Ci pomóc

Odkryj możliwości personalizacji

W naszym sklepie stawiamy na indywidualność i rozumiemy, że każdy nasz Klient ma swoje unikalne potrzeby. Szukasz podkładu pod tort o specyficznych wymiarach? Kartonu dopasowanego ściśle pod niestandardowy produkt? A może nadruku, który idealnie odda charakter Twojego wydarzenia? Niezależnie od oczekiwań mamy całą gamę rozwiązań dla Ciebie.

Twoje marzenia - nasze realizacje

Nie ograniczaj się do standardowych rozwiązań. Skontaktuj się z nami lub zajrzyj do kategorii Usługi w naszym sklepie. Dowiedz się na jak wiele sposobów możemy Ci pomóc. Nasza oferta otwiera przed drzwi do świata niestandardowych zamówień. Dajemy Ci wolność w kreowaniu produktów, które w pełni odzwierciedlą Twoje pragnienia. W naszym sklepie ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Profesjonalne podejście i polska produkcja

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości podkładów pod torty, opakowań kartonowych, etykiet i wielu innych produktów. Posiadamy szerokie zaplecze nie tylko sprzętu, ale i obsługujących go profesjonalistów. Korzystając z nowoczesnych technologii możemy stworzyć niestandardowe produkty od A do Z, bez pośredników. Co znacząco obniża końcową cenę. Niezależnie od wymagań nasz zespół jest gotów przekuć Twoje pomysły w rzeczywistość.

Powiązane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania

Strona korzysta z plików Cookie. Klikając Akceptuję lub poza okienko zgadzasz się na ich wykorzystywanie.